Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Pomiń baner

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Rejestracja

Zapraszamy do składania propozycji referatów i paneli na IV Kongres Europeistyki pod tytułem Jaka Europa? Napięcia integracji europejskiej w dobie kryzysów, który odbędzie się w Krakowie 20-22 września 2023 r. 

W celu złożenia panelu lub referatu należy wybrać sekcję, do której tematyka wystąpień pasuje (możliwe jest wybranie tylko jednej opcji). Opisy sekcji znajdują się tutaj

Propozycja referatu składa się z tytułu, autora lub autorów, abstraktu (max. 200 słów) i 3-5 słów kluczowych. 

Panel powinien składać się z minimum trzech i maximum pięciu referatów. Referaty powinny być wygłaszane przez badaczy/ki z przynajmniej dwóch ośrodków akademickich. Panel musi mieć tytuł, krótki opis (max 150 słów), 3-5 słów kluczowych oraz autorów, tytuły i abstrakty (max 200 słów) minimum trzech referatów. Dodatkowo, prosimy wskazać przewodniczącego panelu i dyskutanta.   

W każdej sekcji planujemy od 4 do maximum 8 paneli. Zachęcamy do uwzględniania równowagi płciowej panelistów.

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Instrukcja dotycząca procesu rejestracji

Poniżej kilka uwag technicznych dotyczących procesu zgłoszenia:
  1. Aby móc wysłać zgłoszenie należy się zarejestrować w systemie. Podczas rejestracji system prosi o dane dotyczące opłaty, ale ŻADNA OPŁATA NIE JEST POBIERANA na tym etapie. Po rejestracji należy się zalogować do systemu i procedować ze zgłoszeniem
  2. Ci z Państwa, którzy chcą zgłosić wystąpienie indywidualne wybierają z listy "zgłoszenie abstraktu" i uploadują plik zawierjący abstrakt (max. 200 słów) i 3-5 słów kluczowych.
  3. Ci z państwa, którzy chcą zgłosić panel wyberają z listy zgłoszenie panelu i uploadują plik zawierający wszelkie informacje dotyczące panelu. Proponujemy skorzystanie z następującego wzoru. Ważna uwaga dla osób zgłaszających panel - TYLKO OSOBY, KTÓRE ZGŁASZAJĄ PANEL MUSZĄ ZAREJESTROWAĆ SIĘ W SYSTEMIE. Po uzyskaniu informacji o akceptacji panelu, osoba zgłaszająca panel informuje jego członków (przewodniczącego, dyskutanta, autorów referatów) o zaakceptowaniu  panelu. Dopiero po uzyskaniu takiej informacji członkowie panelu powinni zarejestrować się w systemie.
  4. NIezależnie od tego czy zgłaszacie Państwo panel, czy wystąpienie indywidualne, system poprosi Was o wybór sekcji, w której chcecie wystąpić. To przewodniczący poszczególnych sekcji będą odpowiedzialni za selekcję zgłoszeń. 
  5. Zgłoszenia będą przyjmowane do 23.07.2023, a informacja o wyniku selekcji przekazana do końca lipca 2023
  6. UWAGA!!! PRAGNIEMY ZWRÓCIĆ UWAGĘ, że ze względu na użycie różnych systemów informatycznych e/mail potwierdzający rejestrację na Kongres może znajdować się w państwa skrzynkach w folderze "spam" lub "wiadomości - śmieci" !!!

 

Widok zawartości stron Widok zawartości stron